info@salesuptr.com
0212 366 02 94

Nasıl Çalışıyoruz?

Nasıl Çalışıyoruz?

Satış ekiplerinin performansını artırmada  mantığımız , ekibin verimini belirleyen 24 kritik alanda başarısı dünya çapında kabul edilmiş sistematikleri kullandırtmamızdır.

Bu nedenle satışı artırmak için öncelikle “CheckUp Çalışması” ile müşterimizin satış ve pazarlamadaki kritik pratiklerinin ne durumda olduğunun resmini çekeriz.  Online olarak gerçekleştirdiğimiz altı haftalık bu çalışmada müşterimizin satış ekibinin verimi artıran 24 kritik alanda ne durumda olduğunu tespit ederiz.

Tümüyle online olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmada müşterimizin üst düzey yönetiminden sahadaki satıcılara kadar tüm ekiple görüşüp satış pratiklerini inceleriz.

Çalışmanın sonunda verimi artırmak için hangi pratiklerin değiştirilip yerlerine hangi sistematiklerin konulması gerektiğini  anlatan CheckUp Raporu’nu hazırlarız.

Bu değişim bir anda olamayacağı için yürütülmesi gereken değişimleri önceliklendirip bir zaman planına bağlar,  Yol Haritası Raporu’nda müşterimize  sunarız.

Verdiğimiz raporlarda yapılması gereken değişim çalışmalarını  müşterimizin kendi başına da yürütebileceği  kadar açık anlatırız.

Bu sayede müşterimiz ciroyu artırmak için dünyada kabul görmüş hangi pratikleri uygulaması gerektiğini net olarak görür.

Müşterilerimizden bazıları iyileştirme çalışmalarını kendi başına yürütür, bazıları ise deneme yanılmayla vakit kaybetmemek için bizimle çalışmayı tercih eder.

İyileştirme çalışmalarını bizimle yürütmek isteyen müşterilerimizde önce iyileştirme çalışmalarını  planlar, arkasından da çalışmayı haftalara bölüp adım adım yürütürüz. Her ayın sonunda nereye geldiğimizi müşterimizle değerlendiririz.
Proje sonunda da başlangıç noktamıza göre nereye geldiğimizi değerlendiririz.
Her projede müşterimizin ekibinden en az bir kişinin çalışmaları bizden sonra da sürdürebilecek şekilde yetiştirmeye dikkat ederiz.

Çalışmalarımızın sonunda bazı müşterilerimiz, disiplinli, verimli satış kadrosu ile ciroyu artırmaya devam etmek ister, bazıları  ise gelinen noktada bir süre durmak ister.

“Kilo Koruma Programı”

Çalışmamızın sonunda  gelinen noktada bir durmak isteyen müşterilerimizin çoğu,  satış ekibinin verimini denetlememizi ister.  “Kilo Koruma Programı” ile satış başarısının devam ettiğini denetleriz. Her ay sonunda satış ekibinin performansını gözden geçirir,  disiplinin gevşememesini sağlarız.

“Daha yüksek hedefler için ileri”

Ciro ve kârlarını  artırmaya devam etmek  isteyen müşterilerimiz için ise artık yüksek verimde çalışan satış ekibini yeni hedeflere koşturacak    planlar hazırlar, yola devam ederiz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?